Objednávať a pýtať sa môžete aj telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

NOVÝ teleskopický vlajkový stožár

Teleskopický mobilní stožár má nastavitelnou výšku od 2 do 6 m a je vhodný na prezentace firem na různých veletrzích, výstavách, automobilových akcích apod. Tento stožár seskládá ze segmentů, které se zasouvají do sebe a proto je jeho instalace otázkou několika málo minut včetně vyvěšení vlajky. Přeprava je také velmi snadná - přepravní délka je do 2 m.

Teleskopické stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek, které jsou velmi odolné a mají 100 cm dlouhé otočné rameno. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: pan Ondřej Kos stozary@vlajky.eu

Tyto stožáry jsou vhodné zejména pro zviditelnění a prezentaci firmy, či obchodního jména. Tento stožár můžete umístit kdekoliv, kde se potřebujete prezentova - u výstavního stánku na veletrhu či v sezóně u vaší kamenné pobočky.

PROSPEKT - NOVÝ TELESKOPICKÝ STOŽÁR

Teleskpický stožár - podstavy:

Ke každému stožáru je nutné zakoupit některou z patek/stojanů dle vašeho výběru - více v tomto prospektu

Dopravné stožárů:

Dopravné stožárů provádí firma Top Trans, nikoliv Česká pošta nebo PPL. Ceny jsou individuální dle vybraného stožáru a počtu kusů. V případě odběru většího množství stožárů vám můžeme poskytnout slevu, kontaktujte nás na stozary@vlajky.eu.

DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU (DOPRAVA ZDARMA, SLEVY 5-20 %)!

 • Mobilní teleskopický stožár

  Ponúkame kvalitné teleskopický stožiar, ktorý poskladať zo 4 vytahovatelných častí, pomocou ktorých si nastavíte výšku stožiaru podľa potreby od 2 m do 6 m. Tieto stožiare sú vhodné na prezentácie na výstavách, u firiem, kde nie je možné stožiare zabetónovať na pevno, pri rôznych akciách ako sú autosalóny a ďalšie. Stožiare sú jednoducho nastaviteľné, zložiteľné i rozložiteľné. Transportná dĺžka zloženého stožiaru je do 2 m.

  200 - 600 cm€101,37ks

 • Stojany k teleskop. stožáru

  Ponuka stojanov k novému teleskopickému stojanu - stojan oceľová doska so závažím, nájazdová pätka pod koleso auta krížový samostatne stojaci stojan, zavŕtavacie pätka vhodná na krátkodobé použitie na akciách plus doplnok - transportná taška na stožiar.

  Deska + závaží (cca 80 kg)€29,25ks

  Nájezdový stojan€26,91ks

  Křížový stojan€60,45ks

  Zavrtávací stojan€21,45ks

  Transportní taška€19,11ks