Objednávať a pýtať sa môžete aj telefonicky na čísleTel 731 800 100  |  KONTAKT

Držáky na sloupy - výborná reklama!

Systém držáků nabízíme v několika verzích - jeden systém, mnoho možností.

Poradenství ohledně street bannerů: Ondřej Kos +420 731 811 811 nebo emailem: stozary@vlajky.eu

1. Street bannery s jedním horním nebo dvěma (horní a dolní) rameny - více v kategorii hliníkové segmentové stožáry. Jedná se o velmi kvalitní hliníkové držáky na sloupy, kde dodávka obsahuje buď 1 nebo 2 hliníková ramena a univerzální držák na sloup. Na tyto držáky je možné umístit až 4 m vlajky při šíři 100 cm či 4,5 m při šíři 75 cm! Tento systém je možné namontovat i přímo na stěnu.

2. Street bannery včetně držáku s vlajkou - více v kategorii sklolaminátové vlajkové stožáry. Jedná se o stejný systém jako v případě první možnosti (na výběr opět se dvěma rameny nebo jen horním ramenem), ale dodávka obsahuje speciální držák na sloupy se dvěma otvory - jeden na horní rameno a druhý na tyč s vlajkou - není třeba více modulů! Sklon držáku an vlajku je 45 stupňů. Bannery mohou být stejných velikostí jako v případě první možnosti a vlajku doporučujeme do velikosti 70x110 cm.

3. Držák na vlajku na sloupy - více v kategorii mobilní vlajkové stožáry. Jedná se o speciální držák na sloupy pro umístění jedné nebo více vlajek kolem dokola. Velikost vlajek vhodná na ty toto sloupové držáky je 125x200 cm!

Náhradní díly Všechny součásti je možné také zakoupit samostatně či postupně dokupovat.

Dopravné držáků na sloupy:

Dopravné je 290 Kč bez DPH. Množstevní slevy na vyžádání (stozary@vlajky.eu), DOPRAVNÉ U VĚTŠÍCH OBJEDNÁVEK ZDARMA - ZEPTEJTE SE NA SVOU SLEVU.

 • Banner and flag

  1 RAMENO DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoko kvalitný univerzálny dvojdržák na stĺp s hliníkovým ramenom a hliníkovou žrď s hlavicou na vlajku + spodný univerzálny držiak na stĺp s očkom na uchytenie karabínky spodnú pravá časť banneru vlaje.

  2 RAMENA DODÁVKA OBSAHUJE:
  1x vysoko kvalitný univerzálny dvojdržák na stĺp s hliníkovým ramenom a hliníkovou žrď s hlavicou na vlajku, 1x vysoko kvalitný univerzálny jednodržák na stĺp s hliníkovým ramenom na spodnú časť banneru - banner je vypnutý.

  ( Vlajka/banner nie je súčasťou )

  1 rameno€89,68ks

  2 ramena€112,79ks

 • Flag

  FLAG DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoko kvalitný univerzálny držiak na stĺp s hliníkovou žrďou s hlavicou na vlajku + spodný univerzálny držiak na stĺp s očkom na uchytenie karabínky spodnú pravá časť banneru vlaje.

  ( Vlajka/banner nie je súčasťou )

  Flag€53,26ks

 • Street banner

  1 RAMENO DODÁVKA OBSAHUJE:
  vysoko kvalitný univerzálny držiak na stĺp s hliníkovým ramenom + spodný univerzálny držiak na stĺp s očkom na uchytenie karabínky - spodná pravá časť vlajky vlaje.

  2 RAMENÁ DODÁVKA OBSAHUJE:
  2x vysoko kvalitný univerzálny držiak na stĺp s hliníkovým ramenom - vlajka je vypnutá.

  ( Vlajka/banner nie je súčasťou )

  1 rameno€46,60ks

  2 ramena€73,23ks