Používame súbory cookie na optimalizáciu našich webových stránok a služieb. Pre naše zásady navštívte sekciu obchodné podmienky.

Objednávať a pýtať sa môžete aj telefonicky na čísleTel +421 919 296 778  |  KONTAKT

Nafukovací systémy

Nafukovací systémy

Nafukovací systémy, to je zcela nový způsob propagace. Precizní zpracování, jednoduchá instalace a praktičnost jsou hlavní doménou těchto propagačních systémů. Jedná se o nejnovější trend na poli prezentace podniku nebo akce.

Instalace je velmi jednoduchá, stačí systém připravit na požadované místo, nafouknout a to je celé! Vše potřebné je již v ceně produktu. Produkty dodáváme v přepravní tašce. Dodání je možné i s elektrickým kompresorem - instalce se pak stane opravdu jednoduchou.

Nafukovací stany - zapomeňte na komplikované stavění hliníkových propagačních stanů a objevte svět lehkosti s našimi nafukovacími stany - jednoduché a rychlé rozložení pro oslnivou propagaci! Udělejte dojem s našimi reklamními nafukovacími stany.

Nafukovací stolky - kompaktní a stylový prvek, který přitahuje pohledy a poskytuje praktický prostor pro propagační materiály na každém eventu.

Nafukovací sedačky - inovativní reklamní prvek, který nejen přitáhne pozornost, ale také poskytuje příjemné posezení pro vaše zákazníky na akci.